Doprava
zadarmo od 29€

Preskúmaj obsah našej galérie. Po jednoduchom nákupe ťa bude sprevádzať príjemné čakanie na svoj balíček, ale aj príjemný pocit z dopravy zadarmo od hodnoty nákupu 29€. Snažíme sa ťa motivovať k väčšiemu nákupu a aj ekologicky premýšľať. Výsledkom je efektívne využitá práca a čas kuriéra a aj pohonných hmôt pre doručenie tvojej objednávky.

Rýchla
expedícia

Tvoja objednávka je po úhrade pripravená na expedíciu v ten istý deň, alebo hneď ráno na druhý pracovný deň. Tovar a obsah galérie obchodu ktorý sa zobrazuje na tvojom monitore tak presne korešponduje s reálne dostupným tovarom v našom fyzickom sklade. Všetky gramáže sú u nás vo výrobe pre teba ihneď rezervované a pripravené na expedíciu. Balíček je preto k tebe domov expedovaný hneď ako je kuriér dostupný.

Zbieram
Niq body

Si lojálny zákazník, a my si to veľmi vážime. S NIQ bodmi je to potom úplne jednoduché. Stačí sa zaregistrovať a za každý dokončený nákup v našom online obchode zbieraš body (1€ nákupu = 1 NIQ bod). V konečnom dôsledku ich môžeš premeniť na trvalú zľavu na ďalšie objednávky. Za dosiahnutých 300 bodov máš zľavu 3%, za 500 bodov zľavu 5% a za 1000 bodov zľavu 10%. Okrem výhodnejších opakovaných nákupov bude aj samotný proces dokončenia objednávky rýchlejší, keďže svoje údaje už nemusíš opätovne zadávať.

Premium
BIO

Nič nie je v našom NIQ svete dôležitejšie ako kvalita. Starostlivo vyberáme tie najlepšie ingrediencie, vďaka ktorým sa naše produkty a müsli stávajú lahodným zážitkom. A čo myslíme pod prémiovosťou? Napríklad, že sa snažíme mať čo najviac ingrediencií pochádzajúcich z Európy, hoci niektoré môžu byť lacnejšie, ak sú povedzme z Číny. Alebo máme sušené plne dozreté ovocie, väčšinou šetrne sušené slnkom. Je to aj o čerstvosti a veľkosti orechov. Alebo o naozajstnej belgickej čokoláde bez lecitínu. Pre výrobu müsli nepoužívame žiadne druhoradé suroviny. Aj preto je mnoho našich produktov ocenených na súťaži Great Taste.

A čo je najlepšie, všetko pochádza z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Pestované tým najprirodzenejším spôsobom bez použitia syntetických hnojív a postrekov, bez konzervantov a čohokoľvek, čo by bolo „umelým“ prídavkom, ktorý do skutočnej potraviny vôbec nepatrí. Jednoducho naše produkty sú naozajstnými potravinami.

Eco
friendly

Kladieme dôraz na efektivitu práce s ohľadom na šetrenie prírodných zdrojov. Začína sa to prémiovou kvalitou potravín bez chemického ošetrenia s presahom do všetkých činností s tým súvisiacich. Príkladom je efektívna preprava, snaha čo najviac používať papierové pásky na lepenie balíkov až po ekologické upratovacie prípravky vo výrobe. Nachádzame druhý život pre všetky veci ktoré nám prejdu cez ruky. Balíme do recyklovaných kartónových krabíc, výstelkou sú papierové vrecia z výroby. Preto sa môže stať, že tvoj balíček nie je zvonku až tak prezentačný. Krabička bola už použitá.

Remeselná
výroba

Naše produkty sú vytvorené talentovanými remeselníkmi v našej výrobe, ktorí majú pre to čo robíme skutočné nadšenie. Spojenie ich zručných rúk s najlepšími bio ingredienciami posúva naše produkty z úrovne skvelých na bezkonkurenčné. Predstav si, že na to vôbec nie sú potrebné žiadne komplikované technológie. Presne tento fakt dokážeš kúpou a konzumovaním našich produktov oceniť. Získavaš tým ten nepopísateľný element, ktorý poskytuje len ručná remeselná výroba.