Prepravné služby, ktoré využívame pri predaji cez eshop naturiq.com sú nasledovné:

DODACIE PODMIENKY

  1. Prevádzkovateľ internetového obchodu je viazaný objednávkou a v lehote 30 dní od jej vytvorenia, objednaný tovar dodať.
  2. Ak je tovar skladom je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase zvyčanie do 3 pracovných dní.
  3. Ak objednávka  obsahuje viacero druhov tovaru z ktorých časť nie je práve skladom, ihneď kupujúceho informujeme o najbližšej možnej dobe dodania.
  4. Spolu s tovarom zákazník obdrží faktúra v elektronickej forme.
  5. Miesto dodania je miestom plnenia.
  6. Dopravu tovaru ku kupujúcemu sprostredkuvávame pomocou:

   a) kuriérskej spoločnosti SPS s.r.o. (UPS)

       b) úložných boxov spoločnosti Packeta Slovakia s.r.o., Z-BOX

       c) výdajných miest spoločnosti Packeta Slovakia s.r.o.

       d) výdajných miest spoločnosti SPS s.r.o. – ParcelShop

 

1. Dodanie a doprava v rámci Slovenskej republiky

Pri platbe vopred na bankový účet, pri platbe platobnou kartou, pri platbe cez platobnú bránu spoločnosti Tatra Banka a.s., alebo na základe zálohovej faktúry, alebo prostredníctvom platobných brán si za dopravné predávajúci účtuje:

a) Kuriérska spoločnosť UPS:

Dopravné je 3,49 € s DPH za zásielku s doručením do 2 pracovných dní po dni expedície zo skladu predávajúceho s podmienkou, keď objednávka presiahne hodnotu 29,00 € s DPH je doprava tovaru kuriérom bez poplatku. 

b) Príplatok kuriérskej služby UPS pri platbe na dobierku:

1,49 € s dph je hodnota dobierkovej služby, ktorá sa pripočíta k základnej cene balíka. Celá dobierková suma Tvojej objednávky sa hradí priamo kuriérovi pri preberaní balíka.

c) Poplatok kuriérskej služby UPS-ParcelShop a pri kuriérskej službe Packeta Z-BOX a výdajných miest spoločnosti Packeta Slovakia s.r.o.:

Dopravné je 3,49 € s DPH za zásielku s doručením do 2 pracovných dní po dni expedície zo skladu predávajúceho s podmienkou, keď objednávka presiahne hodnotu 29,00 € s DPH je doprava tovaru kuriérom bez poplatku. 

 

2. DODANIE A DOPRAVA DO ČESKEJ REPUBLIKY

a) Kuriérska spoločnosť IN TIME pri platbe vopred:

Zásielky do Českej republiky predávajúci zasiela kuriérskou službou pri platbe vopred bezhotovostným prevodom na bankový účet predávajúcho na základe zálohovej faktúry. Cena dopravy zásielky je 6,49 € s dph. Účet prevádzkovateľa e-shopu je vedený v českej pobočke Fio banky (neúčtujú sa poplatky za medzinárodnú transakciu). Ako variabilný symbol je potrebné uviesť číslo objednávky, ktoré sa kupujúci dozvie z potvrdenia objednávky zaslenej e-mailom po objednaní tovaru. Tovar bude expedovaný až po obdržaní platby na účet predávajúceho:

       Číslo účtu : 2600646453/2010

       IBAN : CZ04 2010 0000 0026 0064 6453

       BIC (SWIFT): FIOBCZPP

b) Kuriérska spoločnosť IN TIME s dobierkou len pre ČR:

6,49 € za zásielku s doručením do 4 pracovných dní po dni expedície zo skladu predajcu. Pokiaľ objednávka presiahne hodnotu 100,00 € je doprava tovaru kuriérom do ČR bez poplatku. 

c) Príplatok kuriérskej služby IN TIME pri platbe na dobierku: 

Suma 2,99 € s dph  sa pripočíta automaticky  k celkovej sume objednávky v poslednom kroku objednávania tovaru pred odoslaním objednávky. Pripočíta sa teda k základnej cene balíka.

 

3. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.

4. Predávajúci môže zaslať tovar, ktorý je okamžite dostupný, kupujúcemu a zvyšnú časť objednávky doručí dodatočne v zákonnej lehote, avšak za predpokladu, že kupujúcemu nebude účtované žiadne dodatočné poštovné, okrem toho, ktoré bolo započítane v objednávke.